Struktura Komore

Područni odbori Komore

Vijeća područnih odbora Hrvatske komore inženjera elektrotehnike


Područni odbor Zagreb

 Zagrebačka županija, Sisačko-moslavačka županija, Grad Zagreb


Sjedište ureda: ZAGREB
Zagreb, 23. svibnja 2016.

  1. MARKO SIKIRICA, mag.ing.el., Zagreb - član po funkciji
  2. ŽELJKA ANUŠIĆ, dipl.ing.el., Zagreb
  3. DARKO BABIĆ, dipl.ing.el., Zagreb
  4. MIROSLAV KREPELA, dipl.ing.el., Zagreb
  5. DRAGAN ORLOVIĆ, dipl.ing.el., Zagreb
  6. VELIMIR RAVLIĆ, dipl.ing.el., Zagreb
  7. BORISLAV STOJČEVIĆ, dipl.ing.el., Sisak
  8. MIRKO  ČUKLJEK, struč.spec.ing.el.,  Zagreb - član po funkciji
  9. MARIO  KARIN, dipl.ing.el.,  Zagreb  - član po funkciji
  10. 10.mr.sc. ŽELJKO  RADIĆ, mag.ing.el., Zagreb - član po funkciji

Područni odbor Varaždin

 Varaždinska županija, Međimurska županija, Koprivničko-križevačka županija, Bjelovarsko-bilogorska županija, Krapinsko-zagorska županija

Sjedište ureda: VARAŽDIN
Varaždin, 23. svibnja 2014.

  1. 1.KRUNOSLAV  NOVAK, dipl.ing.el., Koprivnica – član po funkciji
  2. MARIJAN MIKAC, ing.el., Bjelovar
  3. STJEPAN PAVLIŠA, ing.el., Veliko Trgovišće
  4. STANISLAV PETRAC, ing.el., Kotoriba - predsjednik VPO Varaždin
  5. mr.sc. TIHOMIR SAJKO, dipl.ing.el., Varaždin

Područni odbor Osijek

 Osječko-baranjska županija, Vukovarsko-srijemska županija, Virovitičko-podravska županija, Požeško-slavonska županija, Brodsko-posavska županija

Sjedište ureda: OSIJEK
Osijek, 09. svibnja 2014.

  1. DAMIR  MILJAČKI, dipl.ing.el.;  Tenja – član po funkciji
  2. DAMIR DROKAN, mag.ing.el.; Slatina
  3. JELENA JELEČANIN, mag.ing.el.; Osijek
  4. ŽELJKO MARKUŠIĆ, ing.el.; Slavonski Brod
  5. MISLAV MIŠKOVIĆ, mag.ing.el.; Vinkovci

Područni odbor Split

 Splitsko-dalmatinska županija, Zadarska županija, Šibensko-kninska županija, Dubrovačko-neretvanska županija

Sjedište ureda: SPLIT
Split, 30. svibnja 2014.

  1. mr.sc. ZDRAVKO BAŠIĆ, dipl.ing.el.; Kaštel Gomilica - predsjednik VPO Split
  2. LUCIANO ĆUSTIĆ, dipl.ing.el.; Zadar
  3. ANTE KRALJEVIĆ, dipl.ing.el.; Split
  4. ĐANI MILINA, dipl.ing.el.; Dubrovnik
  5. DAMIR TUDIĆ, ing.el.; Šibenik-Brodarica
  6. ŽIVKO RADOVIĆ, dipl.ing.el.; Zadar - član po funkciji
  7. NATKO VUČKOVIĆ, dipl.ing.el.; Sinj - član po funkciji

Područni odbor Rijeka

 Primorsko-goranska županija, Istarska županija, Karlovačka županija, Ličko-senjska županija


Sjedište ureda: RIJEKA
Rijeka, 30. svibnja 2014.

  1. mr.sc. BORIS OŽANIĆ, dipl.ing.el.; Karlovac - predsjednik VPO Rijeka
  2. DAVORIN CUKON, dipl.ing.el.; Medulin
  3. mr.sc. ALEKSANDAR HAJDU, dipl.ing.el.; Rijeka
  4. GORAN JUSTINIĆ, mag.ing.el.; Njivice
  5. SMILJKA MAMULA, dipl.ing.el.; Pula